مایلید خبرنامه ما را دریافت کنید؟

   در اینستاگرام با ما همراه باشید

instagram100

لوگو دکتر محمد گلشنی

لیپولیز اینفراسونیک

لیپولیز اینفراسونیک جدیدترین تکنولوژی در کاهش میزان چربی زیر پوست می باشد که بصورت سرپائی و طی یک جلسه باعث رفع چاقیهای موضعی می شود. تاکنون بهترین روش کاهش چربیهای موضعی لیپوساکشن بوده که عوارضی همچون ناهمواری و شلی پوست، تورم و کبودی را به دنبال داشته است.

امروزه سیستم های جدید اینفراسونیک لیپو اسکالپچر نقش بسیار زیادی در کاهش عوارض، سادگی انجام درمان و در نهایت رضایت بیماران داشته است. در این سیستم ها کانولای دارای انعطاف (Flexible cannula) در سایزهای مختلف، در 3 جهت فضائی حرکات Nutational (گردشی سه بعدی) انجام می دهند. به دنبال این حرکات امواج اینفراسونیک ایجاد شده و سبب لیز چربی و ساکشن همزمان آن بدون آسیب رسیدن به عروق خونی و لنفی می گردد. این امواج علاوه بر لیز چربی باعث تحریک فیبروبلاست ها و افزایش قوام سپتوم ها و سفت شدن پوست خواهد شد. در این روش بافت چربی به صورت انتخابی مورد هدف قرار گرفته و به دلیل حرکات Nutational آسیبی به عروق خونی و لنفی نخواهد رسید.

مزایای لیپولیز اینفراسونیک نسبت به ساکشن

از جمله برتری های این روش می توان به موارد ذیل اشاره نمود: عدم نیاز به بیهوشی، انجام عمل با بی حسی موضعی، اینفیلتراسیون اتوماتیکِ محلول بی حس کننده به طور یکنواخت، نیاز به مقدار کمتر محلول بی حس کننده (Tumescent)، بدون ریسک سوختگی در محل ورود کانول، بدون ریسک سوختگی و نکروز پوست و خارج کردن چربی نواحی کوچک و وسیع می باشد. از مزیت های دیگر این سیستم نسبت به اولتراسوند لیپو ساکشن و لیپوساکشن های کلاسیک، امکان تخلیه چربی های عمقی و سطحی پوست، ریسک بسیار کم پرفوراسیون، درد بسیار کم بعد از عمل، کبودی و اِدِم بسیار کم، عدم شل شدن پوست و لیفت مناسب آن است. به نظر می رسد این روش جدید جایگزین مناسبی برای دستگاه های لیپوساکشن جهت درمان چاقی های موضعی باشد.

دستگاه لیپولیز (EVAsp) که در این مرکز مورد استفاده قرار می گیرد از پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه های لیپولیز در دنیا می باشد. مزیت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های لیپولیز، زمان جراحیِ کوتاهتر بدون ایجاد آمبولی، درمان کلیه نواحی بدن و نفوذ عمیق و سریع به بافت های چربی و بافت فیبروز زیر جلدی بدون آسیب رساندن به بافت های غیر چربی بوده و همچنین درد کمتر، کبودی و تورم خیلی کم و دوره نقاهت خیلی کوتاه از مزیت های دیگر این دستگاه نیز می باشد.

خواندن 3614 دفعه

sms panel


 
آدرس:   بلوار میرداماد ، خیابان امیر سهیل تبریزیان
 کوچه آسایی ، پلاک 13
تلفن :  22266707 - 22261237