مایلید خبرنامه ما را دریافت کنید؟

   در اینستاگرام با ما همراه باشید

instagram100

لوگو دکتر محمد گلشنی

کرایولیپولیز

کرایو لیپولیز جدیدترین و پیشرفته ترین روش غیر تهاجمی در درمان لاغری موضعی می باشد که به طور مؤثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند.این سلولهای چربی (ادیپوسیت ها) به سرما بسیار حساس بوده ولی بافت های اطراف آن مثل عروق خونی، اعصاب محیطی، ملانوسیت ها و فیبروسیت ها خیلی کمتر به سرما حساس می باشند و این خصوصیت باعث از بین رفتن چربی بدون خراب شدن بافت های اطراف می شود. سلولهای چربی سرما دیده، دستخوش پدیده ی آپوپتوزیس می گردند. در واقع آپوپتوزیس مرگ برنامه ریزی شده ی سلولهای چربی که موجب شکسته شدن سلولهای چربی و سپس جذب توسط مایع لنفاوی شده و حداکثر تا دو ماه تخلیه ی چربی انجام می پذیرد. در نتیجه لاغری و کاهش سایز بوجود آمده و در این بین پوست بدن زمان کافی داشته تا خودش را جمع کند و کمتر دچار شلی و افتادگی شود.

چه احساسی حین انجام کرایو و بعد از آن وجود دارد؟

کرایو روشی بدون عارضه بوده و تحمل آن راحت می باشد، بیمار می تواند بلافاصله بعد از استفاده از دستگاه به کارهای روزانه و فعالیت های عادی خود بپردازد.

نتایج درمانی به چه صورت می باشد؟

در آمارهای ثبت شده 70% رضایتمندی عالی دارند. کسانی که همراه با این روش رعایت رژیم غذائی و افزایش فعالیت بدنی را داشته و همچنین از سایر دستگاههای لاغری به صورت ترکیبی استفاده نموده اند، نتایج چشمگیری را تجربه کرده و تقریبا 100% راضی اند.

کاندیدای مناسب چه کسانی هستند؟

کرایو لیپولیز برای چربی های موضعی انجام می شود و افراد چاق با اضافه وزن بالا و چربی های عمومی زیاد کاندیدای مناسبی نیستند و اینگونه افراد می توانند از روشهای دیگر لاغری موضعی در ناحیه شکم، پهلوها، پشت، باسن، ران، بازو و حتی ساق پا می باشد.

چند جلسه انجام کار نیاز می باشد؟

نتایج بدست آمده و تعداد جلسات در افراد مختلف متفاوت می باشد ، ولی در اکثر موارد برای هر منطقه با توجه به قطر چربی به 1 تا 3 جلسه نیاز بوده و زمان مناسب بین جلسات 30 تا 45 روز می باشد.

آیا کرایو لیپولیز مورد تایید مجامع علمی است؟

این روش در ایالت متحده آمریکا، اروپا، اقیانوسیه و آسیا به طور وسیع مورد استفاده و تاکنون صدها هزار نفر در سراسر جهان تحت درمان با بین روش قرار گرفته اند. این روش مورد تایید FDA و CE اروپا و وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.

خواندن 3814 دفعه

sms panel


 
آدرس:   بلوار میرداماد ، خیابان امیر سهیل تبریزیان
 کوچه آسایی ، پلاک 13
تلفن :  22266707 - 22261237